Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Bilinmeyen bir numarayı bilir hale gelmek eskisi kadar can sıkıcı yollardan geçmeye mecbur bırakmıyor insanı. Eski zamanları o çevirmeli telefonların kol gezdiği zamanları hatırlayanlar olursa bilir bunu. Hadi şu çevirmeli telefonlardan az tuşlu telefonlara geçtiğimiz zamanlarda da durum çok farklı değildi aslında. Bir tanıdığınızın es kaza telefon numarasını almamış ya da önceden alıp da yazdığınız yeri unutmuş yazdığınız kağıdı defteri nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız işiniz fena. Çünkü o arandıkça çalan çaldıkça açılan açıldıkça bekletildiğiniz o sıkıcı telefon numarasından başka şansınız yok. Tabi bir de mektup göndermeyi tercih edebilirsiniz ki bu muhtemelen aradığınız kişinin telefon numarasını o hattın ucundaki kişiden almaktan çok daha hızlı şekilde olacaktır. Unuttuğunuz ya da öğrenmeye çalıştığınız telefon numarasına ulaşmak bir yana artık şimdi bir de sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenme derdiniz var. O da ayrı bir sorun. Sadece ev telefonları da değil, cep telefonu sorgulamak için de kullanabileceğiniz bir site var şimdi.

O eski aradığınız numaraların da hepsi boşa çıktı 11818 hayatınıza girdikten sonra bu konularda işiniz son derece kolaylaştı çünkü. Telefon no sorgulama yapabiliyor türk Telekom bilinmeyen numaralar servisinin en alasına ulaşabiliyorsunuz. Vodafonenumarasorgulama.com sitesine giriyor ve sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenip sır perdesini tamamen kaldırmak için ilk adımı atıyorsunuz. Sizi arayan herhangi bir operatör kullanıyor olabilir. Avea bilinmeyen numaralar arasından ister avea numara sorgulama yaparsınız ister kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz herhangi bir bilinmeyen numara sorgulama konusunda bu siteden yardım alabilirsiniz.

Tel no sorgulamak artık eskisi gibi değil. Hiçbir şey eskisi gibi değil ki zaten. Gelişen teknoloji bizi gelişmiş telefon sapıkları ile de tanıştırmış olabilir ama gerekli önlemlerin alındığını çarelerin keşfedildiğini de görmek ve kullanabiliyor olmak güzel.

Telefon sorgulama yapmak için illa arayanın sapık olması gerekmiyor aslında.

Sizi arayan daha önce yanlışlıkla tamamen telefonunuzdaki problem yüzünden adı silinmiş rehberden silinmiş bir arkadaşınıza ait de olabilir. Ama alınganlığı yüzünden bunu anlatmanız zor olacağından önce siteden numarayı kontrol eder sonra geri ararsınız mesela.

Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>